Maxxo Náhradní filtry BWT magnesium 6 ks,

Maxxo Náhradní Filtry BWT Magnesium 6 Ks,

Maxxo Náhradní filtry BWT magnesium 6 ks,

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Maxxo
Cena:699.00 Kč
Maxxo Náhradní filtry BWT magnesium 6 ks, 5 (100%) 22 hodnocení

Náhradní filtry BWT magnesium 6 ks jsou vhodné pro všechny standardní filtrační systémy s oválným tvarem, např. LAICA Biflux, Brita MAXTRA, DAFI Unimax atd. Jemně mineralizovaná voda hořčíkem je chutnější a zdravější. Unikátní patentovaná techologie filtru BWT s hořčíkovým mineralizérem zlepšuje chuť přefiltrované vody. Dodá vodě cenný hořčík, který má také blahodárný vliv na váš organismus. Přefiltrovaná voda je vhodná nejen pro každodenní pití, ale i pro přípravu všech studených i teplých nápojů a jídel. Skvělou chuť ocení zejména milovníci výborné kávy i čaje.BWT vyvinula unikátní technologii Mg2+, které dává filtrované vodě vynikající, plnou přírodní chuť. Současně obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací z vody odstraníte škodlivé látky, jako např. těžké kovy (kadmium, olovo, zinek a měď, jsou-li ve vodě přítomny) a další nežádoucí substance, jako je vodní kámen, chlór a jeho škodlivé organické sloučeniny, které zhoršují chuť vody. Kapacita filtru: 120 l přefiltrované vody / 28 dní.


 • Konvice filtrační BRITA MARELLA XL MEMO WHITE
  Konvice filtrační BRITA MARELLA XL MEMO WHITE

  Zajistěte sobě i své rodině kvalitní pitný režim s moderní a stylovou konvicí Brita Marella XL Cool Memo, která díky unikátní..

  489.00 Kč
 • MAXXO UNI vodní filtry 31
  MAXXO UNI vodní filtry 31

  Filtry nové generace Maxxo Uni ve výhodném akčním balení 3+1. Filtry jsou kompatibilní s filtračními systémy LAICA Biflux, Brita Maxtra,..

  279.00 Kč
 • Brita Maxtra Plus 6ks filtrační patrony
  Brita Maxtra Plus 6ks filtrační patrony

  Pokud jste zastáncem zdravého životního stylu, určitě budete potřebovat tyto náhradní filtrační patrony Maxtra+ Universal, které jsou..

  929.00 KčVybavení pro: Vodní filtry V sekci bílé zboží | malé spotřebiče je možné objevit maxxo náhradní filtry bwt magnesium 6 ks,!
© 2021 Kontakt